Natūralus akmuo -  ypatinga gamtos dovana, tai viena seniausių pasaulio statybinių medžiagų.  Mūsų laikais akmuo toks pat populiarus kaip ir prieš tūkstančius metų.  Jo išskirtinės savybės - ilgaamžiškumas, nepaprastas grožis - suteikia kūrybos laisvę ir originalumą. Naujausios technologijos padeda pritaikyti akmenį šiuolaikinėje statyboje bei interjero kūrime.

Darbai atliekami iš naturalaus granito, marmuro. Viskas produkcija yra rankų darbo ir atitinkanti auksčiausius kokybės standartus. Todėl kiekvienas gaminys yra unikalus ir išskirtinis.

Dėmesio! Visa mūsų siūloma produkcija pagaminta mūsų pačių, Žemaitijoje.  

Natūralaus akmens stalviršis – tai neatkartojamas gamtos kūrinys, susidaręs per šimtus milijonų metų. Iki šių dienų natūralus akmuo neprarado nei šarmo, nei vertės, nes kiekvienas akmuo yra unikalus su neatsikartojančiu savo raštu ir spalvomis.

Svarbu žinoti, kad natūralaus akmens stalviršis yra higieniškas, ekologiškas, ilgaamžis ir jį lengva prižiūrėti.

Higieniškas: Dėl itin akmeninių paviršių porėtumo ir įgėriamumo (0.8 – 0.05, o impregnavus – 0.0001 – 0) ant jų nesikaupia nešvarumai, muilo, masto ar skysčių likučiai ar bakterijos. Be to, natūralus akmuo nepritraukia įvairių mikroskopinių dalelių, taip pat ir tų, kuriuose yra mikrobų, todėl jo dėka namuose išvengsite ligų sukėlėjų ir alergenų bei pavojaus susirgti bakterinėmis ligomis, o tai ypač aktualu alergiškiems ir sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems žmonėms.

Ekologiškas: -stalviršiai, vonios apdaila ir kiti gaminiai iš natūralaus akmens itin tinka tuose namuose, kurių gyventojai neabejingi ekologijai – natūralumas ir ekologiškumas šiuo atveju garantuojamas.

Ilgaamžis: Akmeniniai paviršiai nesusidėvi, nesusi – braižo ir yra atsparūs – pavyzdžiui, ant akmeninio stalviršio galima drąsiai dėti karštą maistą ar kočioti tešlą, puodelį ar puodą, iš šaldiklio išimtą. Taip pat nereikia baimintis, kad essay writing service netyčia peiliu įrėšite stalviršio paviršių ar, pastūmė ant jo pastatytą indą, paliksite matomus įbrėžimus, o išpylus verdantį vandenį, atsilups stalviršio laminatas.

Lengva prižiūrėti: Lengva prižiūrėti – akmeninius paviršius itin lengva valyti, jie neparuduoja, o nešvarumai nesikaupia ne tik ant paviršiaus, bet ir aplink kriauklę , viryklę ar kitose sujungimo vietose. Kasdien akmeninius paviršius pakanka nuvalyti drėgnu skudurėliu, nereikia naudoti šveitimo ar valymo priemonių. Higienistų teigimu, akmuo virtuvėje – praktiškiausias pasirinkimas. Ant akmeninių stalviršių itin patogu gaminti vagyti, nebijant jų įbrėžti ar kitaip pažeisti paviršiu. Akmeninės grindys virtuvėje ne tik gražiai atrodo, bet ir yra labai atsparios – nukritęs peilis ar kitas daiktas jų neįskels ,o užtiškę riebalai nepaliks žymių. Be to, tiek akmeninius stalviršius, tiek akmeninės grindis ar sienų plyteles labai lengva prižiūrėti ir valyti.

Žemiau pateikiame dalį mūsų gaminių:         


 

View the embedded image gallery online at:
https://www.akmensmenas.lt/lt/apdaila#sigFreeId366f0a3ab3

System.String[]System.String[]